Kurumsal  

Hakkımızda

yontemim-hakkimizda

          Yöntemim Okulları olarak 1999 Yılında ''Elazığ'ın eğitim kalitesini  değiştiriyoruz''  ilkesiyle başlayan eğitim yolculuğumuzu bugün de aynı istek, arzu ve heyecan ile devam ettiriyoruz. Yöntem Dershanesi, Yöntem Anaokulu kurumlarımızla 17 yıl boyunca Elazığ halkına en kaliteli ve en mükemmel  eğitim-öğretim olanaklarıyla hizmet verdik. Bize emanet edilen öğrencilerimizi güzide üniversitelerin  saygın  bölümleri ile en seçkin liselere yerleştirmenin gururunu yaşadık.

         Bugün Elazığ  halkıyla bütünleşen Yöntemim Okulları, çocuklarımızın geleceği için çalışmaya devam ediyor. Heyecanımızı hep taze tutarak ortak amacımız olan, ülkemiz için nitelikli nesilleri hiçbir zaman ''disiplin ve kaliteden ödün vermeden''yetiştirmeye devam edeceğiz. Kendi öz dinamiklerimiz ve siz değerli halkımızdan destek ve yepyeni bir sinerji ile ülkemizin en modern eğitim komplekslerinden birini şehrimize kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerin göstermiş olduğu ilgi ve teveccüh bizleri mutlu ediyor ve hep ''Elazığ en iyisini hak ediyor'' hayalimizi gerçekleştirmek için bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor.

Vizyonumuz

                İleri eğitim düzeylerine ulaşabilecek yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış yabancı dil ve iletişim becerileri  kazanmış, değerlerine sahip çıkan, aynı zamanda çağdaş, örnek ve lider bireyler yetiştiren, modern imkanlarıyla kaliteli eğitim veren, disiplinle başarıyla bütünleştiren Türkiye'nin en saygın eğitim kurumlarından biri olmak.

Misyonumuz

            Öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren, akademik başarısını yükselten, modern ve çeşitlendirilmiş eğitim programlarıyla ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan, öz güveni yüksek,sorunları çözme ve doğru kararlar verme becerisini kazanmış, alanında referans gösterilen, etkin ve öncü bir kurum olmak.